Prehľad trhu, znalosť celej oblasti pôsobenia a kvalitné služby vytvorili zo skupiny TNS jedného z lídrov v oblasti výskumu trhu. TNS poskytuje komplexnú ponuku služieb marketingového výskumu od návrhu projektu cez kvalitný zber a presné vyhodnotenie dát, až po zrozumiteľné interpretácie výsledkov, odporúčania a marketingové konzultácie pre komplexné riešenie úlohy klienta.

Na Slovensku je skupina TNS zastúpená spoločnosťou TNS Slovakia.

TNS Slovakia realizuje sociálny a politický výskum a marketingové prieskumy vo všetkých oblastiach podnikania: automobilový priemysel, FMCG, financie, médiá, healthcare, utility, doprava a turizmus, IT a telekomunikačné služby. Ďalej realizuje monitoring reklamy v médiách, peoplemetrové meranie sledovanosti televízií a meranie internetu.

Poznať správne odpovede znamená efektívne investovať, nájsť rýchlo cestu k zákazníkom, posilňovať ich lojalitu, budovať silnú značku, zvyšovať zisk. Našou snahou je poskytovať klientom také partnerstvo, na ktoré sa môžu vždy spoľahnúť, ktoré im bude prinášať úžitok a úspech, a ktoré im zabezpečí ďalší dlhodobý a udržateľný rast.

Ponúkame

  • skúsených pracovníkov
  • vyčlenené pracovné tímy pre dlhodobú spoluprácu
  • dôkladnú znalosť slovenského trhu
  • výsledky v dobe, kedy ich potrebujete a nie o deň neskôr
  • komplexné riešenie marketingovej úlohy vrátane konzultácií